piątek, 14 października 2016

Przedwczesny koniec jazdy

Hubert Ptaszek i Maciek Szczepaniak wycofali się z Rajdu Hiszpanii z powodu awarii układu przeniesienia napędu, do której doszło na początku rywalizacji. Niełatwa decyzja o zakończeniu jazdy została podjęta, by zespół mógł starannie przeanalizować sytuację, możliwie dokładnie ustalić przyczynę usterki i zapobiec podobnym wydarzeniom w przyszłości.

Kolejnym startem Huberta i Maćka w Rajdowych Mistrzostwach Świata będzie rozgrywany na nawierzchni szutrowej Rajd Walii, który odbędzie się w ostatni weekend października.

Hubert Ptaszek: – Niestety, dla nas to już koniec jazdy w Hiszpanii. Doszło do awarii układu przeniesienia napędu. Tak to już bywa w rajdach, mimo wysiłków oraz ciężkiej pracy całego zespołu musimy pogodzić się z tą niełatwą sytuacją. Teraz ekipa skupia się na drobiazgowej analizie usterki, by uniknąć powtórki tego typu zdarzeń. Bardzo żałujemy straconej szansy na przejechanie tak wielu fantastycznych i zróżnicowanych odcinków. Dziękujemy wszystkim kibicom za wsparcie i do zobaczenia podczas kolejnej rundy, w Walii.

Brak komentarzy: