piątek, 29 maja 2015

Podsumowanie typowania Grand Prix Monaco

Kto zdobył najwięcej punktów w szóstym typowaniu sezonu? Kto został liderem po Grand Prix Moanco w naszej lidze? Zapraszam do zapoznania się z wynikami!

Zwycięzcą typowania w naszej lidze okazał się HPostmortem Team, który zdobył 90 punktów i miał 43% trafności typowania. Drugie miejsce zajął ...A Bombazza! zgarniając 86 punktów. 82 punkty dawały zaś trzecie miejsce i zdobyło je aż siedmu zawodników: F1 Williams, fsm104, Polish Racing Team, Alex Webster, KamilGP, Beciaki i Marcin Gll.
Oto wyniki typowania Grand Prix Monaco:


Tak typował zwycięzca tej rundy typowania HPostmortem Team, którego proszę o kontakt na mcdon21@gmail.com w celu odbioru nagrody:


Po zsumowaniu punktów za pierwsze sześć typowań w generalnej klasyfikacji ligi www.powrotroberta.pl prowadzi Michał Grzyb, który zgromadził do tej pory 527 punktów:


Poniżej moje typowanie z Grand Prix Monaco:


Nagrody

Zwycięzca otrzyma model rajdowy auta Roberta Kubicy, ufundowany przez Direkt Collections SA. A żeby było o co walczyć co typowanie, zwycięzcy poszczególnych wyścigów będą otrzymywać naklejkę bloga.
Co więcej, za każdym razem nagrody przyznaje również strona gppredictor.com - zwycięzca otrzymuje Playstation.


W całym konkursie nagrodą będzie również model auta Roberta Kubicy, ufundowany przez firmę Direkt Collections.
http://rallye.diecast-club.com/pl/?utm_source=utm_source%3Dinternet&utm_medium=utm_medium%3DFP1402L3DI3701&utm_term=utm_term%3Drally&utm_content=utm_content%3Dpowrotroberta.pl&utm_campaign=utm_campaign%3DFP1402L3DI3701


Jak dołączyć do ligi? 
Należy wejść na www.gppredictor.com, założyć konto i dołączyć do ligi - TUTAJ. Unikalny kod ligi to 97308007ad9b38bd311541a204084cad a jej nazwa to www.powrotroberta.pl
Informacji dotyczących Roberta Kubicy i WRC szukajcie na blogu Powrót Roberta

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Gratulacje dla HPostmortem Team!
BTW. Chyba gdzieś zniknął wpis z podsumowania GP Hiszpanii.
dominik