czwartek, 23 kwietnia 2015

Raikkonen rozważał odejście

Hiszpańskie media donoszą, że po bardzo słabym sezonie 2014, Kimi Raikkonen rozważał odejście z F1. 

"Nie mógł dostać samochodu, jakiego oczekiwał i był bardzo sfrustrowany. Teraz jest inną osobą, jest szczęśliwy i podekscytowany" - mówi źródło gazety.

Raikkonen przyznaje, że jedynym problemem, jaki teraz ma, jest to, że "Sebastian jest szybszy w kwalifikacjach, ale to zmienia się w wyścigu".

Z kolei La Gazzetta dello Sport pisze, że Raikkonen marzy o nowym kontrakcie z Ferrari, ale wszystko zależy od włoskiej ekipy.

Informacji dotyczących Roberta Kubicy i WRC szukajcie na blogu Powrót Roberta

3 komentarze:

Mat.d pisze...

W formule 1 jest coś "takiego", że gdy wygrywa, a nawet dominuje Ferrari, to wszystko jest na swoim miejscu i większość jest zadowolona :)

Zastanawia mnie tylko fakt, czy szampan na podium, to jedyny moment w sezonie, kiedy Kimi może oficjalnie napić się odrobiny alkoholu :D

Grzegorz Ppp pisze...

Kilka lat temu zaraz po wyscigu strzelil sobie browarka.Jest to uwiecznione na filmiku razem z ekipa Lotusa.Ktos mu zwrocil uwage a on tylko machna na to reka

Anonimowy pisze...

Kimi zawsze trochę robi co chce i wszyscy o tym wiedzą, chyba jak był jeszcze w Lotusie to brał udział w wyścigach skuterów śnieżnych, gdzie złamał rękę/nadgarstek. Myślę, że piwo przy tym, to małe piwo :) A to coś, co leją na podium, to nie jest szampan ani żaden alkohol w ogóle.

Oshły