wtorek, 28 kwietnia 2015

Podsumowanie typowania Grand Prix Bahrajnu - punktdlamnie pnie się na szczyt

Kto zdobył najwięcej punktów w czwartym typowaniu sezonu? Kto został liderem po Grand Prix Bahrajnu w naszej lidze? Zapraszam do zapoznania się z wynikami!

Zwycięzcą typowania w naszej lidze okazał się LuczakGP, który zdobył 95 punktów i miał 48% trafności typowania. Drugie miejsce zajął ALTAIR WRT zgarniając tylko o jeden punkt mniej. Trzecie miejsce przypadło punktdlamnie, który jednocześnie został liderem naszej ligi po czwartym Grand Prix Formuły 1.

Oto wyniki typowania Grand Prix Bahrajnu:


Tak typował zwycięzca czwartej rundy typowania LuczakGP, którego proszę o kontakt na mcdon21@gmail.com w celu odbioru nagrody:


Po zsumowaniu punktów za pierwsze cztery typowania w generalnej klasyfikacji ligi www.powrotroberta.pl prowadzi punktdlamnie:


Poniżej moje typowanie z Grand Prix Bahrajnu:

Nagrody

Zwycięzca otrzyma model rajdowy auta Roberta Kubicy, ufundowany przez Direkt Collections SA. A żeby było o co walczyć co typowanie, zwycięzcy poszczególnych wyścigów będą otrzymywać naklejkę bloga.

Co więcej, za każdym razem nagrody przyznaje również strona gppredictor.com - zwycięzca otrzymuje Playstation.

Jak dołączyć do ligi? 

Należy wejść na www.gppredictor.com, założyć konto i dołączyć do ligi - TUTAJ. Unikalny kod ligi to 97308007ad9b38bd311541a204084cad a jej nazwa to www.powrotroberta.pl

Informacji dotyczących Roberta Kubicy i WRC szukajcie na blogu Powrót Roberta

Brak komentarzy: