czwartek, 26 marca 2015

Typowanie Grand Prix Malezji!

Już jutro rano drugi w tym sezonie wyścig Formuły 1!. Podobnie jak przed Grand Prix Australii, zapraszam do zabawy w typowanie najlepszych w tej rundzie. Dla najlepszych przewidziane są nagrody!

Zasady

Zabawa odbywa się na stronie www.gppredictor.com Polega ona na wytypowaniu pierwszej 10-tki wyścigu F1, autora najszybszego okrążenia, zwycięzcy klasyfikacji i kierowcy, który awansuje o najwięcej miejsc w porównaniu z kwalifikacjami.

Za każde poprawnie trafione miejsce otrzymujemy 10 punktów, jeżeli pomyliliśmy się o jedną pozycję dostaniemy 5 pkt a jeżeli o dwie 2 pkt. Za poprawie wytypowanego zwycięzcę kwalifikacji, autora największego awansu czy najlepszego czasu otrzymamy po 5 pkt.

Otrzymać można również punkty bonusowe - za dołączenie do prywatnej ligi - czyli np. ligi bloga - otrzymacie 20 pkt. Inne bonusy:
100 pkt - Za poprawne wytypowanie wszystkich miejsc w pierwszej 10-tce
60 pkt - Za poprawne wytypowanie 6 z 10 miejsc
30 pkt - Za poprawne wytypowanie podium
20 pkt - Za poprawne wytypowanie zwycięzcy kwalifikacji, autora największego awansu i najlepszego okrążenia
10 pkt - Za poprawne wytypowanie zwycięzcy wyścigu

Wyborów można dokonywać zawsze do momentu rozpoczęcia kwalifikacji.
Nagrody

Zwycięzca otrzyma model rajdowy auta Roberta Kubicy, ufundowany przez Direkt Collections SA. A żeby było o co walczyć co typowanie, zwycięzcy poszczególnych wyścigów będą otrzymywać naklejkę bloga.

Co więcej, za każdym razem nagrody przyznaje również strona gppredictor.com - zwycięzca otrzymuje Playstation.


Jak dołączyć do ligi? 

Należy wejść na www.gppredictor.com, założyć konto i dołączyć do ligi - TUTAJ. Unikalny kod ligi to 97308007ad9b38bd311541a204084cad a jej nazwa to www.powrotroberta.pl

Informacji dotyczących Roberta Kubicy i WRC szukajcie na blogu Powrót Roberta

Brak komentarzy: