poniedziałek, 30 marca 2015

Podsumowanie typowania Grand Prix Malezji

Kto zdobył najwięcej punktów w drugim typowaniu w tym sezonie? Kto został zwycięzcą typowania Grand Prix Malezji? Łatwo zdecydowanie nie było i zapewne niewielu było w stanie prawidłowo przewidzieć skład podium. Zapraszam do zapoznania się z wynikami!

Zwycięzcą typowania w naszej lidze okazał się TeamBiceps, który zgromadził 97 punktów. Drugie miejsce zajął RKK (84), a trzecie Sharqi GP (79).

Oto wyniki typowania Grand Prix Malezji:

Tak typował zwycięzca drugiej rundy TeamBiceps, którego proszę o kontakt na mcdon21@gmail.com w celu odbioru nagrody:

TeamBiceps prowadzi również po zsumowaniu punktów za Grand Prix Australii i Grand Prix Malezji a generalnej klasyfikacji GP Predictor jest 35-ty:

Poniżej moje typowanie z Grand Prix Malezji:

Nagrody

Zwycięzca otrzyma model rajdowy auta Roberta Kubicy, ufundowany przez Direkt Collections SA. A żeby było o co walczyć co typowanie, zwycięzcy poszczególnych wyścigów będą otrzymywać naklejkę bloga.

Co więcej, za każdym razem nagrody przyznaje również strona gppredictor.com - zwycięzca otrzymuje Playstation.