poniedziałek, 16 marca 2015

GP Predictor: podsumowanie Grand Prix Australii

Kto zgarnął najwięcej punktów w typowaniu Grand Prix Australii? Kto został zwycięzcą pierwszej rundy naszego typowania w tym sezonie? Zapraszam do zapoznania się z wynikami! 

Wytypowanie wyników Grand Prix Australii nie było łatwe biorąc pod uwagę ilość wycofań i awarii, ale niektórym udało się to całkiem dobrze. Zwycięzcą okazał się Hodroń, który zgromadził 125 punktów. Drugie miejsce zajął pgp (117), a trzecie ex aeqo ModusF1 i SATAN RACING 666 (115).

 Oto wyniki po Grand Prix Australii:


Zwycięzcę proszę o kontakt na mcdon21@gmail.com w celu odbioru nagrody. Poniżej typy lidera naszej ligi:A to wyniki mojego typowania, z którego jestem dość zadowolony, ale dużą robotę zrobiło 20 pkt za dołączenie do prywatnej ligi - Ci, którzy jeszcze nie dołączyli do naszej ligi niech pamiętają - nadal możecie je zgarnąć!Nagrody

Zwycięzca otrzyma model rajdowy auta Roberta Kubicy, ufundowany przez Direkt Collections SA. A żeby było o co walczyć co typowanie, zwycięzcy poszczególnych wyścigów będą otrzymywać naklejkę bloga.

Co więcej, za każdym razem nagrody przyznaje również strona gppredictor.com - zwycięzca otrzymuje Playstation.

Jak dołączyć do ligi? 

Należy wejść na www.gppredictor.com, założyć konto i dołączyć do ligi - TUTAJ. Unikalny kod ligi to 97308007ad9b38bd311541a204084cad a jej nazwa to www.powrotroberta.pl

Informacji dotyczących Roberta Kubicy i WRC szukajcie na blogu Powrót Roberta

Brak komentarzy: