wtorek, 10 marca 2015

Fantasy Liga F1 - typuj i wygrywaj

Już w nocy z czwartku na piątek ruszy sezon 2015 Formuły 1. Podobnie jak w ubiegłym roku, zapraszam do zabawy w typowanie najlepszych w poszczególnych wyścigach. Dla najlepszych przewidziane są nagrody!

Zasady

Zabawa będzie odbywała się na stronie www.gppredictor.com Polega ona na wytypowaniu pierwszej 10-tki wyścigu F1, autora najszybszego okrążenia, zwycięzcy klasyfikacji i kierowcy, który awansuje o najwięcej miejsc w porównaniu z kwalifikacjami.

Za każde poprawnie trafione miejsce otrzymujemy 10 punktów, jeżeli pomyliliśmy się o jedną pozycję dostaniemy 5 pkt a jeżeli o dwie 2 pkt. Za poprawie wytypowanego zwycięzcę kwalifikacji, autora największego awansu czy najlepszego czasu otrzymamy po 5 pkt.

Otrzymać można również punkty bonusowe - za dołączenie do prywatnej ligi - czyli np. ligi bloga - otrzymacie 20 pkt. Inne bonusy:
100 pkt - Za poprawne wytypowanie wszystkich miejsc w pierwszej 10-tce
60 pkt - Za poprawne wytypowanie 6 z 10 miejsc
30 pkt - Za poprawne wytypowanie podium
20 pkt - Za poprawne wytypowanie zwycięzcy kwalifikacji, autora największego awansu i najlepszego okrążenia
10 pkt - Za poprawne wytypowanie zwycięzcy wyścigu

Wyborów można dokonywać zawsze do momentu rozpoczęcia kwalifikacji.
Nagrody

Zwycięzca otrzyma model rajdowy auta Roberta Kubicy, ufundowany przez Direkt Collections SA. A żeby było o co walczyć co typowanie, zwycięzcy poszczególnych wyścigów będą otrzymywać naklejkę bloga.
http://rallye.diecast-club.com/pl/?utm_source=utm_source%3Dinternet&utm_medium=utm_medium%3DFP1402L3DI3701&utm_term=utm_term%3Drally&utm_content=utm_content%3Dpowrotroberta.pl&utm_campaign=utm_campaign%3DFP1402L3DI3701


Co więcej, za każdym razem nagrody przyznaje również strona gppredictor.com - zwycięzca otrzymuje Playstation.


Jak dołączyć do ligi? 

Należy wejść na www.gppredictor.com, założyć konto i dołączyć do ligi - TUTAJ. Unikalny kod ligi to 97308007ad9b38bd311541a204084cad a jej nazwa to www.powrotroberta.pl

Informacji dotyczących Roberta Kubicy i WRC szukajcie na blogu Powrót Roberta

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

dobra jestem juz w lidze :D
Dyjabeu Szósty

Anonimowy pisze...

ale to nie jest Liga Fantasy tylko GrandPrix Predictor chyba? z tego co zrozumialem, to sa 2 rozne rzeczy. a zaasady obstawiania itd tez sa rozne..

Anonimowy pisze...

w jaki sposób dołączyć do ligi?

Michał Tukaj pisze...

Przepraszam, że czepiam się szczegółów... Jedna rzecz wymaga doprecyzowania. Otóż bonusa nie dostaje się za wytypowanie "kierowcy, który awansuje o najwięcej miejsc w porównaniu z kwalifikacjami", tylko kierowcy, który awansuje o najwięcej miejsc w porównaniu z pozycja startową. Kierowca bowiem może dostać karę +n pozycji startowych do wyścigu.