wtorek, 17 marca 2015

Ecclestone: Red Bull ma rację, trzeba coś z tym zrobić

Dają o sobie znać dobre kontakty władz Red Bull Racing i berniego Ecclestona. Właściciel praw komercyjnych do F1 przyznaje Red Bullowi rację jeżeli chodzi o zbyt dużą przewagę Mercedesa.

"Red Bull ma 100% racji. Jest zasada, ustanowiona wydaje mi się przez Maxa Mosleya, że jeżeli w danym wyścigu dany team czy dostawca silników zrobi coś magicznego - a tak jest w przypadku Mercedesa - to FIA może dążyć do wyrównania poziomu. Musimy zmienić trochę rzeczy i spróbować wyrównać trochę rywalizację" - mówi Ecclestone.

Informacji dotyczących Roberta Kubicy i WRC szukajcie na blogu Powrót Roberta

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Jak Red Bull dominował przez 4 lata to jakoś Bernie nie kombinował wcześniej. Na pana juz czas.

Robert Zabiegała pisze...

Red Bull byl inwentorem rozwiazan aero i dlatego wygrywal. Silniki wszyscy mieli podobne a teamy jak ferrari nawet lepsze.

Anonimowy pisze...

Nie kombinowal? Zmiany mapowan silnika, ograniczenie sztywnosci elementow nadwozia, kombinacje z dyfuzorami - wszystko wtrakcie sezonu by obnizyc aerodynamike 'dominujacego' redbulla. Za bykami nie jestem, ale nie mozna mowic ze mieli latwo.

Anonimowy pisze...

Stary skorumpowany cap. Tfu.

Anonimowy pisze...

tak ale redbull musiał każdego roku nowe rozwiązania i dlatego utrzymywał się na 1 miejscu 4 lata ponieważ każdego roku wprowadzał nowe rozwiązania i pomysły a wiele z nich było również później zakazanych przez FIA