piątek, 30 stycznia 2015

Sauber prezentuje zaskakujące malowanie

No to nas ekipa Saubera zaskoczyła. Czyżby miała ich w tym sezonie sponsorować IKEA? Ekipa przedstawiła malowanie nowego auta oraz kombinezony kierowców. Całość wygląda chyba bardzo dobrze...

 

 


Informacji dotyczących Roberta Kubicy i WRC szukajcie na blogu Powrót Roberta

5 komentarzy:

Jacko pisze...

Widzę, że zespoły lubią żonglować barwami w tym roku. Wyobraża sobie ktoś reakcję Tifosi gdyby nagle Ferrari zmieniło barwy na zupełnie inne?:)

Anonimowy pisze...

Tak. Już swego czasu Ferrari śmigało w innych barwach niż czerwień:)

maSay2610 pisze...

ale szajsowate i kiczowate malowanie...

Anonimowy pisze...

Biały, tylko za Kubicy coś wygrywał. Czarny no kilka punktów też bywało, może w niebieskim w końcu powrócą do czołówki :P A tak na poważnie to jak dla mnie w końcu coś żywszego, choć szału nie ma.

Tloła pisze...

maSay2610
o gustach się podobno nie dyskutuje, ale widać że Tobie go niestety brak. Trzy (cztery) kolory połączone w sposób niesamowicie elegancki, delikatny a przy zdecydowanej przewadze niebieskiego, również bardzo na czasie i odważnie jednocześnie. Wiem że gadam jak baba, a może nawet dwie, ale jestem z tych, którym zależy na estetyce rzeczy użytkowych i nie pozwolę krytykować dobrego dizajnu, bo z nim jestem trochę związany zawodowo. Dodatkowy plus, że od czasów Alonso w Renault nie było niebieskiego, fajnie że będzie.