czwartek, 22 stycznia 2015

Karol Basz zmienia zespół

Karol Basz będzie w przyszłym roku pełnił rolę kierowcy fabrycznego zespołu Kosmic Racing. Jeden z najlepszych zawodników kartingowych na świecie zmienia barwy, jednak z technicznego punktu widzenia niewiele się zmieni, gdyż ekipa Kosmic Racing należy do tego samego właściciela co Tony Kart, a jej gokarty powstają w tej samej fabryce.

Jako fabryczny kierowca Karol zaliczy wszystkie najważniejsze imprezy kartingowe zaliczając w to cykl WSK oraz mistrzostwa świata, a także mistrzostwa Europy. Głównym celem jak zwykle będzie walka o jak najwyższe lokaty i poprawa wyników z sezonu 2014, gdzie Basz sięgał po mistrzowsko w WSK Champions Cup, a także zdobył WSK Final Cup.

Nadchodzący sezon zapowiada się bardzo interesująco” – powiedział Polak. „Mam nadzieję, że w raz z Kosmic Racing będziemy w stanie walczyć o czołowe lokaty. Ekipa w przeszłości już wielokrotnie pokazywała, że może jeździć w czołówce, zatem mam nadzieję, że utrzymamy ten trend. Cieszę się również z niedawno nawiązanej współpracy z Minardi Management,a dodatkowo zapowiada się także, że ponownie zaliczę gościnne występy za kierownicą samochodu wyścigowego, jednak na razie nie chciałbym zdradzać nic więcej. Rok 2015 maluje się w niezwykle pozytywnych barwach i mam nadzieję, że będziemy mieli wiele powodów do radości. Bardzo dziękuje za wsparcie wszystkim fanom oraz firmie Cronic, właścicielowi sklepu RallyShop.pl oraz R8 Motorsport”.

Źródło: kbasz.pl

Informacji dotyczących Roberta Kubicy i WRC szukajcie na blogu Powrót Roberta

Brak komentarzy: