poniedziałek, 29 grudnia 2014

Rok po wypadku - Nowe informacje o stanie zdrowia Schumachera

Mija rok od wypadku Michaela Schumachera na stoku narciarskim. Niemiec bardzo powoli dochodzi do zdrowia, a teraz pojawiły się nowe informacje o stanie jego zdrowia, które od razu zostały zdementowane.

Schumacher przez długi czas był nieprzytomny, a teraz miewa przebłyski świadomości. O jego stanie wypowiedział się teraz były kierowca F1, Philippe Streiff. On również był sparaliżowany po wypadku, jakiego doznał w 1989 roku.

Streiff powiedział, że Schumacher nadal nie może mówić, a w dalekiej przyszłości może będzie w stanie chodzić o kulach. Powołał się przy tym na rozmowy z żoną Schumachera, Corinne oraz związanym z Fia lekarzem Gerardem Saillantem.

Wieści te szybko zostały zdementowane przez menadżerkę Schumachera, Sabine Kehm, która powiedziała, że Streiff nie rozmawiał z żoną 7-krotnego mistrza świata i niegdy nie był przyjacielem Michaela.

Zapytana o stan byłego kierowcy Ferrari, odpowiedziała, że przed nim bardzo długa droga, ale czyni postępy adekwatne do jego obrażeń.

Niedawno pojawiły się informacje, że dwóch sponsorów Schumachera postanowiło nie przedłużać z nim umów sponsorskich, ale nie jest to praktyka wszystkich bowiem Mercedes-Benz oraz Deutsche Vermogensberatung nadal będą sponsorować Schumiego.

Informacji dotyczących Roberta Kubicy i WRC szukajcie na blogu Powrót Roberta

Brak komentarzy: