środa, 31 grudnia 2014

Autosprint o stanie Michaela Schumachera

Włoski autosprint zaprezentował nowe informacje dotyczące stanu zdrowia Michaela Schumachera. Jak pisze gazeta, są to obiektywnie i rzetelnie zebrane informacje od osób, które ostatnio widziały się z 7-krotnym Mistrzem Świata.

Jak pisze Autosprint, dobrą wiadomością jest to, że Schumacher nie jest przykuty do łóżka. Kiedy nie odbywa fizjoterapii, w celu uniknięcia zaniku mięśni, siedzi w fotelu przed oknem, spoglądając na Alpy. Jego rehabilitacja jest bardzo powolna.

"Michael ma otwarte oczy, ale często patrzy bez świadomości. Jest w stanie rozpoznawać znajome twarze rodziny, ale nie może komunikować się z nimi. Nie mówi i nie jest w stanie natychmiast odpowiedzieć gestami. Reaguje na bodźce zewnętrzne, ale może jedynie odpowiadać na głosy rodziny przez poruszenie oczami".

Corriere della Sera napisała natomiast, że czasem po policzkach Schumachera płyną łzy, gdy rozmawia z nim rodzina. "To znaczy, że ma uczucia, że jego mózg pracuje. Jest silny i rozumie co się dzieje, choć jest tylko więźniem we własnym ciele".

Informacji dotyczących Roberta Kubicy i WRC szukajcie na blogu Powrót Roberta

Brak komentarzy: