poniedziałek, 6 października 2014

Wideo z wypadku Julesa Bianchi

Pojawiło się amatorskie nagranie z wypadku Julesa Bianchi. Wygląda ono przerażająco.Film możecie zobaczyć poniżej - uprzedzam - nie jest to przyjemny widok. Oficjalne oświadczenie FIA mówi o tym, że stan Bianchiego jest krytyczny, ale stabilny. Mamy nadzieję, że Jules wyjdzie z tego.


5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Dlaczego stewardzi na wierzy 12 po chwili zaczeli pokazywać zielone flagi skoro dźwig był jeszcze w obrębie toru ?!?! sam wypadek szokujący ,ale miał Jules strasznego pecha....

KoSma

Mateusz Cieślicki pisze...

Wszystko było w porządku - taki jest skrót kamery.

Anonimowy pisze...

Mateusz nie jest ok ! sprawdź dokładnie - przez minute pokazują żółte flagi zaczyna cofać dźwig i pokazują zielone flagi !! ,uderza Jules w dźwig i praktycznie do końca pokazują zielone (chyba są w szoku),aż po drabinie wspina się inny steward i zaczynają znów pokazywać żołte SZOOK !!

KoSma

Sławek Chrzan pisze...

Czy Berniemu o to chodziło żeby o F1 mówiło się we wszystkich kanałach?To dopioł swego.Przed Grand Prix Japonii zapowiedział że nawet tajfun go nie powstrzyma by sie odbyło.Czy gdyby wiatr zaczołby porywać mu kierowców z bolidami zatrzymał by to szaleństwo?Strach pomyśleć co będzie w Rosji,rozpoczną wysci wystrzalem z kałasza.Ja chyba nie będe ogladał,bynajmiej nie dla tego że nie chce .....

Anonimowy pisze...

Ten punkt 12 jest chyba w obrębie tego miejsca w którym operuje dźwig ,właśnie patrze na relację z wyścigu i widok z kamer TV.

KoSma