poniedziałek, 9 stycznia 2012

MC Formula - nowy blog o F1

Dziś rozpoczynam nowego bloga poświęconego Formule 1. Będą na nim zamieszczane krótkie newsy związane ściśle z F1, które z założenia mają być esencją poszczególnych wydarzeń w tym sporcie. Bez plotek i domniemań, tylko fakty. Blog jest przeznaczony dla tych, którzy nie potrzebują znać nowych szalonych pomysłów Berniego E., a jedynie chcą się dowiedzieć co ważnego wydarzyło się ostatnio w F1.

Dodatkowo na blogu będą przeprowadzane relacje na żywo z wyścigów Formuły 1 oraz będą podawane wyniki poszczególnych sesji. Więcej możecie o tym przeczytać w górnej zakładce bloga.

Ponadto znajdziecie tu kącik typera, w którym możecie typować wyniki wyścigów F1 oraz dział "Wasza F1", w którym możecie publikować własne teksty związane z F1. Więcej o tym w odpowiednich zakładkach.

Nie mam tu zamiaru konkurować z profesjonalnymi serwisami F1, ma to być jedynie uzupełnienie bloga "powrotroberta.blogspot.com" oraz miejsce dla tych, których interesują jedynie najważniejsze informacje z F1.

Blog istniał już nieco wcześniej w innej formie, stąd pod tym postem możecie zobaczyć starsze wpisy. Z racji ograniczeń systemowych będą one później wykorzystywane do innych celów.

Zainteresowanych zapraszam do regularnego zaglądania. Pierwsze informacje już dziś.

Pozdrawiam

Mateusz Cieślicki

Brak komentarzy: